BEZMAKSAS PIEGĀDE SĀKOT NO 60€

Biežāk Uzdotie Jautājumi | BUJ

1. Kā es varu saņemt pasūtītās preces?

Latvijas teritorijā preces piegādājam ar Omniva pakomātu un Latvijas Pasta starpniecību. Pastāv arī iespēja klientiem pašiem ierasties pakaļ savām precēm uz Ogri, iepriekš vienojoties par laiku un vietu.

Ja atrodies ārpus Latvijas, nekautrējies mums uzrakstīt ziņu - visu sarunāsim un piedāvāsim tev izdevīgāko variantu ar labākajiem nosacījumiem! Droši raksti e-pastu vai zvani uz kādu no norādītajiem telefona numuriem, kas pieejami Kontakti sadaļā.

2. Vai par piegādi ir jāmaksā?

Par piegādi Latvijas teritorijā, izmantojot Omniva pakomātu, klientam ir jāmaksā 2,99 eiro, bet ar Latvijas Pasta starpniecību - 5 eiro. Bezmaksas piegāde Latvijas teritorijā pieejama pasūtījumiem, kuru kopējā summa ir vismaz 60 eiro, vai arī, ja klients pats pēc sava pasūtījuma ierodas pakaļ Ogrē, iepriekš vienojoties par laiku un vietu.

Piegādes izmaksas uz citām Pasaules valstīm ir atkarīgas no daudziem un dažādiem faktoriem, lai uzzinātu precīzāku informāciju, lūdzam, sazināties ar mums privāti - rakstot e-pastu vai zvanot uz norādītajiem telefona numuriem, kas pieejami Kontakti sadaļā, vai arī rakstot mums sociālajos tīklos - Facebook un Instagram.

3. Kā ar jums var sazināties?

Ar mums iespējams sazināties rakstot e-pastu: merchlatvia@gmail.com, zvanot uz 27774142 vai arī sociālajos tīklos - Facebook un Instagram. Droši uzdodiet sev interesējošos jautājumus, mēs esam ļoti pretīmnākoši un spēsim atrast risinājumu jebkuram!